Tässä on vain foorumit näkyvissä. Oliko asetuksissa jotain joa en huomannut
Ulkonäkö on kyllä hieno
Ari
Sama kommentti tuli muualtakin. Laitoin nyt viestimäärän 25 kpl:ään, näemmä ketjut haluavat kasvaa pitkiksi.KariM kirjoitti:Voisiko viestien määrää per sivu kasvattaa? Nyt se näkyy olevan 15, joka on kovin vähän. Vähänkään pidemmän ketjun alusta lähtien lukeminen tietää useita klikkauksia.
Eräässä toisella moottorilla toteutetussa foorumissa tuo asetus on tuotu käyttäjäprofiilista säädettäväksi, mutta täällä en hetken silmäilyllä sitä löytänyt.
Eikös se siirry automaattisesti viestiin jos ei paina mitään?TeeKoo kirjoitti:Kun kirjoittaa viestin, voisi lähetyksen jälkeen siirtyä suoraan takaisin samalle alueelle eikä siihen valikkoon.
Tämmöistäkö tarkoitit vai eikö otsikot riitä vaan haluat nähdä viestejä suoraan. Tuon linkin nappi/linkki löytyy tuosta "Tänään on jaadajaada" tekstin alta tekstillä "Näytä uudet viestit" ja on näkyvissä kaikilla sivuilla, ei pelkästään etusivulla.TeeKoo kirjoitti:Toistan toiveeni:
Mitä siitä vaikka olisi luettujakin listalla. Kaikki mitä et ole lukenut niin niiden viestien edessähän on se liikkuva nuoli.TeeKoo kirjoitti:Tuo näyttää toimivan. Mutta lisänä voisi olla painike, millä ne kaikki saa luetuiksi ja sitten seuraavalla kerralla näkisi ne uudet, joita en vielä ole lukenut.
En ymmärrä, mitä ovat "uudet viestit". joukossa on luettujakin.
Etusivulla nyt uutuuslinkki "Merkitse kaikki alueet luetuiksi".TeeKoo kirjoitti:Myönnön tämänkin. Mutta en halua kaikki alukea, ja napilla ne sais kaiki merkittyä luetuiksi.
Olin, se oli silloin kun mullakin oli Break. Niin ne vuodet vierivät.TeeKoo kirjoitti:Olitkos sinä joskus kauan sitten minun comfort-pallotettua Xantttuani kokeilemassa Raisiossa?