Tuo pn polyeteeninen ja sangen likainen. Painepesurihoito ei vielä liikaa irroittanut, mitäs aineita/hoitoja tuollaiseen voisi soveltaa?


Joo, sen osaston mä osaan, kaks puupaattia omistaneenacxtb2 kirjoitti:Hionta ja lakkaus... eiku se olikin niille mahonkisille...![]()
Paljonko on edullisesti. Sitruunahappoahan saisi maatalouskaupasta possunrehun sekaan laitettavaksi kanssa halvalla.Teme kirjoitti:Saa apteekista edullisesti, GelcoatCleanerit perustuu tohon, mutta hinta on moninkertainen
Mitäköhän Vanin kyttyrä tykkäisi tuollaisesta?kulkuri kirjoitti: jopa iidun muovikatosta tuli kuin uusi sillä (sisäpuhdistusaineella).
Oliskohan sata grammaa muutaman euronRPekka kirjoitti:Paljonko on edullisesti. Sitruunahappoahan saisi maatalouskaupasta possunrehun sekaan laitettavaksi kanssa halvalla.Teme kirjoitti:Saa apteekista edullisesti, GelcoatCleanerit perustuu tohon, mutta hinta on moninkertainen