Hän otti ja kosti.
Otti työpöydältä kolme maksamatonta laskua ja repi ne tuhannen päreiksi.
Ai siis noin voi käydä oikeestikin? Kiukustuin kerran yhteen laskuun niin, että silppusin sen ja heitin pois, mutta pakko mun oli nöyrtyä, soittaa laskuttajalle ja pyytää uusi "kun koira söi edellisen"sahtivaari kirjoitti:Jätin koiran poikkeuksellisesti kotiin kauppareissun ajaksi.
Hän otti ja kosti.
Otti työpöydältä kolme maksamatonta laskua ja repi ne tuhannen päreiksi.
Älä Lemon oo suppeaLemon kirjoitti: Hehee, niinkuin mulla muka olisi koiraEi sitten ikinä!
Pidä vaan ne karvapallosi kotona, ei ne varmaan edes viihdy Jokikummussa. Tai ainaki varoita etukäteen jos tuot ne! Poislähtiessäni Jokikummusta avasin pahaa-aavistamatta ulko-oven, ja oven takana oli koira odottamassaRalle kirjoitti:Älä Lemon oo suppeaLemon kirjoitti: Hehee, niinkuin mulla muka olisi koiraEi sitten ikinä!
Pitääkin tuoda noi meidän karvapallot tutustumaan kun eksyt taas Jokikumpuun
Niinpä niin firmassa aspan puolella on yleinen vitsi, että on hämmästyttävää kuinka monen asiakkaan koira suorastaan elää meidän laskuilla.Jätin koiran poikkeuksellisesti kotiin kauppareissun ajaksi.
Hän otti ja kosti.
Otti työpöydältä kolme maksamatonta laskua ja repi ne tuhannen päreiksi.
Ai siis noin voi käydä oikeestikin? Kiukustuin kerran yhteen laskuun niin, että silppusin sen ja heitin pois, mutta pakko mun oli nöyrtyä, soittaa laskuttajalle ja pyytää uusi "kun koira söi edellisen". Hehee, niinkuin mulla muka olisi koira
Ei sitten ikinä!